Smartfon OnePlus 7 12/256 Gb Mirror Gray

One Plus 7-to kolejny idealny flagowy od ukochanego producenta, ponieważ urządzenia One Plus od dawna odnalazły chwałę wysokiej jakości najlepszych smartfonów za całkiem rozsądną cenę. Flagowy 2019 roku zachwyca połączeniem przyjemnego wzornictwa i efektownych kolorów, najbardziej topowym „żelazem”, dużym ekranem AMOLED o rozdzielczości Full HD (w odmianie 19.5:9) i doskonałym aparatem.

Wadą „flagowego zabójcy” może być brak bezprzewodowego ładowania, ale za pomocą przewodu Type-C urządzenie może być ładowane niezwykle szybko.

Każdy element urządzenia można w zasadzie nazwać oczekiwanym dla flagowca 2019, strategia One Plus w tym zakresie tradycyjnie zrozumiała – wszystko, co najlepsze. Miłośnicy korzystania ze smartfona jako aparatu Ta zasada jest również dotknięta: smartfon może pochwalić się zarówno wysokiej jakości przednim aparatem z czujnikiem na 16 Megapikseli., tak i imponujący główny aparat z niesamowitym czujnikiem Sony na 48 megapikseli, a za realistyczne portrety odpowiada tutaj oddzielny czujnik TOF.

Obecna jest również stabilizacja optyczna, Optyka świetlna i szybki autofokus.

Urządzenie jest wykonane ze szkła i aluminium. Miło jest trzymać w ręku, a wymiary One Plus 7, biorąc pod uwagę rozmiar ekranu, można nazwać kompaktowym. Pojemna bateria zapewnia solidny czas pracy.

Dla tych, którzy dbają o bezpieczeństwo, istnieje funkcja odblokowania twarzy, a skaner linii papilarnych jest wbudowany w ekran i charakteryzuje się dużą szybkością wyzwalania.

Smartfon obsługuje 2 karty SIM, ale gniazda kart pamięci nie są przewidziane, ale One Plus 7 jest wyposażony w szybką wbudowaną pamięć. Nie pozbawione urządzenia i „RAM”, który w połączeniu z najwyższej klasy procesor, pozwala na wykorzystanie wszystkich funkcji Androida w pełni!

Może Ci się również spodoba