Przełącznik HDMI z obsługą błyskawicznego przełączania Xiaomi HAGIBIS 4K

Przełącznik HDMI z obsługą błyskawicznego przełączania Xiaomi HAGIBIS 4K HDMI Smart Splitter.

Port HDMI jest dobry ze względu na swoją wszechstronność, ale czasami dostępne złącza na któremkolwiek z urządzeń nie wystarczą, aby połączyć wszystko i zapomnieć.

W dobie technologii bezprzewodowych nie chce się wspinać za każdym razem, aby przełączać przewody, zwłaszcza jeśli chodzi o stojak ze sprzętem telewizyjnym lub jednostką systemową pod stołem. W takich przypadkach na ratunek przyjdzie Przełącznik HDMI od Xiaomi – umieść go w dogodnym miejscu i przełącz HDMI jednym naciśnięciem przycisku!

Xiaomi HAGIBIS Smart Splitter ma jeden port HDMI z jednej strony i dwa z drugiej.

Wszystkie obsługują 4K (HDMI 2.0 a @ 60 Hz) i wysoką szybkość transmisji, więc bez artefaktów i opóźnień! Przełącznik może działać na dwa sposoby: dzięki niemu można przełączać zarówno ekrany, jak i źródła sygnału, co daje ogromne perspektywy korzystania z jednego monitora z wieloma urządzeniami.

Za pomocą tego rozwiązania można również wyświetlać obraz z komputera do TELEWIZORA lub projektora tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, bez zbędnych manipulacji w ustawieniach ekranu lub sterownika karty graficznej.

Sam hub jest wykonany w wytrzymałej, ładnej obudowie z anodyzowanego aluminium i nie wymaga zasilania, aby działał. Niewielkie rozmiary pozwalają nosić go ze sobą w torbie na laptopa, jeśli często trzeba podłączyć komputer przenośny lub tablet do zewnętrznych monitorów.

Może Ci się również spodoba