Bransoletka Fitness Fitbit Alta HR rozmiar L.

Sport to niewiele więcej niż zwykła aktywność fizyczna i ważne jest monitorowanie procesu i prawidłowe ustalanie priorytetów i intensywności ćwiczeń. Oczywiście trener może to zrobić dla Ciebie, zwłaszcza, że jest zawsze pod ręką, a raczej na ramieniu.

Po prostu zbieranie danych o spalonych kaloriach, przebytej odległości i innej aktywności to połowa rzeczy, o wiele ważniejsze jest prawidłowe wykorzystanie tych danych.

Fitbit Alta HR-Bransoletka Fitness, która pomoże zorganizować program zajęć i będzie doskonałym motywatorem do kolejnego joggingu lub wyprawy na siłownię.

Specjalna aplikacja Fitbit to najbardziej kompletny zbiór informacji o twoim ciele, oprócz zebranych danych możesz dodać do niego informacje o swoim jedzeniu w ciągu dnia, ilości pijanej wody, ile udało Ci się spać, a kobiety mogą prowadzić specjalny kalendarz.

Na podstawie uzyskanych danych system może zaoferować swój program treningowy, a także pozwolić Ci przejść test wytrzymałości. Jeśli z przyjacielem wyszedł na drogę-droga jest bardziej zabawna!

Zorganizować konkursy między sobą i zobaczyć, kto przyjdzie do cenionych celów szybciej.

Urządzenie otrzymało małą stalową obudowę z kompaktowym ekranem, na którym jednak łatwo mieści się informacja o połączeniach lub wiadomościach, dane tętna i wiele innych danych, które chcesz zobaczyć na swoim nadgarstku.

Pasek wykonany jest z hipoalergicznego silikonu, który nie ociera się o skórę. Ponadto jest bardzo lekki, możesz zapomnieć o urządzeniu na dłoni, ale przypomni Ci o sobie, gdy potrzebujesz jego pomocy.

Może Ci się również spodoba