Smartphone OnePlus 7T 8 / 256GB Frosted Silver

OnePlus Nie stara się wyróżniać ekstrawaganckim wyglądem, rekordową liczbą megapikseli, przesuwanymi konstrukcjami obudowy ani niczym innym. Zamiast tego firma po prostu wypuszcza idealnie wyważone flagowe urządzenia w atrakcyjnej cenie.

OnePlus 7T to godna kontynuacja serii. Smartfon otrzymał świetny duży ekran, więcej niż przyzwoity aparat, spektakularny korpus z matowego szkła i imponującą nawet według standardów najlepszych smartfonów wydajność.

Ekran Fluid Display o przekątnej 6,55 Cala nie tylko zachwyca imponującą jasnością i kontrastem, ale także zachwyca płynnością.

Częstotliwość odświeżania 90 Hz nie tylko sprawia, że idealnie nadaje się do strzelanek, ale także pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu. Wyświetlacz otrzymał również certyfikat TÜV Rheinland, co oznacza zmniejszenie emisji niebieskiego widma-czytanie w ciemności z takiego wyświetlacza jest wygodniejsze, a szkoda dla wzroku jest znacznie mniejsza.

Ekran obsługuje HDR10: oglądanie filmów na nim to nowy poziom zabawy!

Główny Moduł Kamery spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego flagowego smartfona. Trzy obiektywy pozwalają robić „zwykłe” zdjęcia, robić portrety, a także tworzyć spektakularne, ultraszerokokątne zdjęcia.

Oczywiście, wszystkie trzy kamery mogą być również wykorzystywane do wideo, a nowe algorytmy przetwarzania, w połączeniu z potężną lampą błyskową, pozwala strzelać Pi słabym świetle.

Rozdzielczość głównego modułu jest imponująca – 48 megapikseli. Przednia kamera smartfona jest również całkiem przyzwoita.

Specjalny tryb gry pozwala zoptymalizować już potężny PROCESOR dla maksymalnych FPS w grach. Zastrzeżona technologia szybkiego ładowania Warp Charge pozwala naładować Gadżet o ponad połowę w ciągu zaledwie pół godziny.

Warto zauważyć, że smartfon praktycznie nie nagrzewa się, więc ładowanie podczas gry nie trwa dłużej, a obudowa nie powoduje dyskomfortu po długich bitwach. Autonomia w 7T jest również całkiem przyzwoita. Urządzenie jest dostarczane z Androidem 10 i zastrzeżoną powłoką OxygenOS 10.

Może Ci się również spodoba