Monitor Dell SE2416H

  • Cel: domu i biura
  • Rozmiar wyświetlacza, w calach: 24
  • Rozdzielczość ekranu w pikselach: 1920×1080
  • HD Format: Full HD
  • Format ekranu: 16: 9.

Opis

Dell SE2416H to monitor, który doskonale nadaje się do odtwarzania informacji wizualnych, a także do pracy z obrazami. Z tym monitorem nie będziesz miał problemów z jakością obrazu. Matryca IPS, której rozdzielczość jest zgodna ze standardem Full HD, jest odpowiedzialna za jej klarowność, jasność i szczegółowość. Specjalna powłoka monitora minimalizuje odblaski, dzięki czemu zmniejsza się obciążenie oczu podczas pracy przy komputerze.

Przemyślany projekt

Zwięzły, a jednocześnie elegancki design pozwoli monitorowi łatwo zmieścić się we wnętrzu domowego biura lub pomieszczenia biurowego. Twórcy tego modelu podeszli do kwestii projektu nie tylko z estetycznych, ale także z praktycznych pozycji, dzięki czemu otrzymali ergonomiczny stojak, który pozwala regulować kąt nachylenia ekranu.

Szerokie kąty widzenia

Maksymalny kąt widzenia w poziomie i pionie wynosi 178 stopni. To znacznie rozszerza możliwości monitora podczas wyświetlania obrazu i sprawia, że korzystanie z niego jest szczególnie wygodne. Obraz na jego ekranie może być pokazany kilku widzów i będą mogli zobaczyć go bez żadnych zniekształceń.

Może Ci się również spodoba